Dlaczego my!

GWARANCJA STAŁEJ CENY

Podpisując z nami umowę masz gwarancję stałej ceny (przy niezmienionym zakresie prac) i nie musisz martwić się zmianami cen materiałów i usług budowlanych.

Przejrzystość oferty i umowy gwarantuje że będziesz w stanie dokładnie określić koszt budowy domu i nie będziesz niemile zaskakiwany dodatkowymi wydatkami w trakcie trwania inwestycji. Ma to szczególne znaczenie w przypadku starania się o kredyt bankowy.

 

GWARANCJA JAKOŚCI

Zlecając duży zakres prac naszej firmie unikasz problemu poszukiwania ekip budowlanych na poszczególne etapy budowy.

W przypadku wystąpienia problemów czy usterek zawsze wiesz do kogo się zwrócić ze zgłoszeniem reklamacyjnym. Budując z nami oszczędzasz czas i pieniądze, zyskujesz najwyższą jakość wykonania oraz 25 letnią gwarancję na konstrukcję budynku i 3 letnią na pozostałe elementy. Pamiętaj wybierając maksymalny zakres prac do Twoich obowiązków będzie należało jedynie zapewnienie dojazdu na teren budowy oraz dostępu do mediów (przede wszystkim energii elektrycznej).

 

GWARANCJA TERMINU

Stosowana przez nas technologia należy do najkrótszych w realizacji.

Średniej wielkości budynek w standardzie Thermo maxi (standard developerski) jesteśmy w stanie zrealizować w 3 miesiące. Określony w umowie dokładny czas budowy umożliwi Ci precyzyjnie określić i zaplanować termin zakończenia prac i przeprowadzki do wymarzonego budynku.

 

PROJEKT INDYWIDUALNY ZA DARMO !!!

Nasza oferta opiera się na autorskich projektach Firmy Z-500.

Pamiętaj jednak, że każdy z projektów, każdej pracowni możemy dowolnie zmodyfikować dostosowując go do oczekiwań Inwestora a także dzięki dużemu zapleczu technicznemu jesteśmy w stanie stworzyć zupełnie nowy indywidualny. Wszelkie zmiany projektowe są bezpłatne.

 

DORADZTWO TECHNICZNE

Na każdym etapie budowy naszą wiedzą techniczną dzielimy się z Inwestorem.

Nie musisz poświęcać czasu na przeszukiwanie fachowej literatury czy Internetu – nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania.

 

OBSŁUGA FINANSOWA

Dzięki jasno zdefiniowanemu zakresowi prac i gwarancji ceny masz pewność, że kwota udzielonego kredytu pokryje wszystkie koszty związane z realizacją inwestycji.

Dzięki długoletniej praktyce jesteśmy w stanie wybrać dla Ciebie najlepszą dostępną ofertę kredytową i pomóc w skompletowaniu dokumentów do wniosku kredytowego.